czwartek, 25 kwietnia 2013

Planeta Ptaków


U mnie sporo zmian. I o tych zmianach chciałam dziś napisać. 
Właśnie stworzyłam portal internetowy dla miłośników zwierząt. Składa się na niego internetowy sklep zoologiczny, oraz forum. I o forum właśnie chciałam wam napisać.
Zapewne spotkaliście się z forami ogrodniczymi, gdzie każdy użytkownik może stworzyć swój własny wątek przedstawiający jego ogród. I właśnie coś na ten wzór chcę stworzyć u siebie. Wszak zwierzęta kochamy chyba jeszcze bardziej niż rośliny. Chcemy o nich opowiadać, pokazywać ich zdjęcia. Jednak nie zawsze znajomi chcą dzielić z nami tą radość.
Na forum Planety Ptaków chcę zgromadzić użytkowników, dla których zwierzę jest istotne. Którzy będą czytać i komentować wątki innych, a także publikować zdjęcia i ciekawostki związane ze swoim pupile.
Specjalny dział dla profesjonalnych hodowców, pozwoli im zaprezentować swoja hodowlę. Chcemy pokazać światu ludzi którzy maja wielkie pasje, nie zawsze rozpowszechnione.
Wystartowaliśmy dziś 25.04.2013 roku. Już po kilku godzinach można było zobaczyć zdjęcia Amadyn wspaniałych i drobiu ozdobnego. to niesamowite jakie pasje mają ludzie, którzy czasem nie znani światu mieszkają obok nas. 
Zapraszam do czytania forum, do zakładania swoich wątków, a także do komentowania i czynnego udziału w życiu tej małej społeczności, którą chcę stworzyć.  

8 komentarzy:

 1. Cześć ;)
  Jestem amatorem kotów...czy można o tym pisać?
  Pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście że tak! Mam osobny dział dedykowany kotom. Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę powodzenia :) Trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj-pomysłowo i bardzo ciekawie tu u Ciebie.Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam w odwiedziny do Dobrych Czasów.Ja tu zostanę na dłużej - dodam tylko,że Twoje pomysły są fantastyczne.J.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł.Mam dwa pieski:przygarniętego kundelka i cawaliera.Hoduję zeberki i rybki pielęgnice.Obserwuję także ptaki w mojej okolicy.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam więc na forum!

   Usuń
  2. jeszcze link dla przypomnienia www.planetaptakow.pl/forum

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...